Tobulai koreguojantis trikotažas pagal figūros tipą!

Visos mes, moterys, esame skirtingos, tačiau mus visas vienija bendras noras atrodyti idealiai! Ir visai nesvarbu, kiek mums metų, koks mūsų dydis ir kur mes gyvename! Todėl, jei norite atrodyti tobulai, privalote pažinti savo figūros tipą, savo rizikos vietas, tik tada žinosite, su kuriuo koreguojančio trikotažo modeliu Jūsų trūkumai gali virsti privalumais.

 

Nežinote, koks Jūsų figūros tipas? Tai galite padaryti labai paprastai, tiesiog:

  • išsimatuokite krūtinės, liemens ir klubų apimtis ir žiūrėkite, kurios kūno vietos matmuo yra didžiausias, kuris mažiausiais. Pagal tai matysite, kokia geometrinė figūra atitinka Jūsų figūrą.

Obuolio figūros tipo moterys pasižymi siauromis šlaunimis, plačiais pečiais ir didžiausiu kūno svoriu ties liemeniu. Tai vienas dažniausių figūros tipų vyresniame amžiuje. Jeigu Jūsų figūra yra būtent tokia, siūlome rinktis korsetus

arba gracijas, kurios stipriai prispaudžia pilvo zoną, išryškina taliją ir išlygina siluetą šonuose. Renkantis drabužius reikėtų pasistengti sukurti liemens iliuziją, prailginti liemenį, nevengti rodyti rankų ir kojų. Šiam figūrų tipui priklauso: Drew Barrymore, Queen Latifah, Eva Longoria, Jenifer Hudson.

 

 

Kriaušės tipo figūrai būdingas siauras, gan plokščias liemuo ir klubai, platesni už pečius.

Jeigu esate šio figūros tipo moteris, siūlome rinktis formuojančius šortukus, ilgas gracijas arba gracijas – sukneles, kurios dar labiau išryškins liekną taliją ir suformuos dailesnę klubų liniją.

Šiam figūrų tipui priklauso: Kim Kardashian, Eva Mendes, Jennifer Love-Hewitt, Katherine Heigl.

 

 

Apversto trikampio tipo figūros tipui būdinga platesnė viršutinė kūno dalis, t.y. platūs pečiai bei krūtinė ir siauresnė apačia, t.y. siauras dubuo ir šlaunys. Jeigu Jūsų figūra pasižymi šiomis proporcijomis, reikėtų išryškinti taliją ir rinktis drabužius, pabrėžiančius kojas ir prislopinančius viršutinę kūno dalį. Šiam figūrų tipui priklauso: Naomi Campbell, Demi Moore, Renee Zellweger, Teri Hatcher.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Stačiakampiui figūros tipui būdingas lygus, vienodas siluetas: vizualiai panašaus pločio liemuo, šlaunys ir pečiai. Jeigu esate šio tipo moteris, Jums reikėtų pabrėžti rankas ir kojas bei sukurti liekno liemens viziją. Tam puikiai tiks liekninantys apatiniai, diržai, korsetai ir gracijos. Šiam figūrų tipui priklauso: Natalie Portman, Cameron Diaz, Kate Hudson, Hilary Swank.

 

 

 

 

 

 

 

Smėlio laikrodžio figūros moterys pasižymi itin moteriškomis linijomis: pečiai ir šlaunys yra panašių proporcijų, o liemuo – plonas.

Renkantis drabužius reikėtų prailginti liemenį, nevengti rodyti rankų ir kojų. Dėl to šio tipo moterims rekomenduojame rinktis ilgesnius korsetus arba gracijas, sukuriančias liekno ir ilgo liemens iliuziją. Šiam figūrų tipui priklauso: Beyonce, Selma Hayek, Scarlett Johansson, Halle Berry, Vanessa Minnillo.

 

 

 

Taigi, tinkamai pasirinktas koreguojantis trikotažas paslepia figūros trūkumus, lieknina siluetą ir pabrėžia moteriškas linijas. Būkite drąsios ir nebijokite spindėti, tarsi Holivudo žvaigždės!

ELADY.lt – koreguojančio trikotažo ekspertai!
Maloniai kviečiame apsilankyti mūsų fizinėje parduotuvėje Konstitucijos pr. 12, Vilnius!
DARBO LAIKAS:
I    11:00-17:30 val.
III  11:00-17:30 val.
V   11:00-17:30 val.
Tel. 865557084

Palikti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *