Švietimas

Mama išties įspūdingas, nepakartojamas, nerealus Dievo kūrinys. Nuostabiame straipsnyje ,,Moterys tikrai nepaprastos” rašoma, jog Mama turi turėti tris poras akių, šešias poras rankų, nes ,,viena pora akių, kad motina matytų kiaurai uždarytas duris, kai ji klausia savo vaikų, ką jie veikia, nors ji tai jau ir žino. Kita pora akių pakaušyje, kad matytų tai, ką jai reikia žinoti, nors kiti to net neįtaria. Ir trečia pora – priekyje. Jos tam, kad ji pažvelgtų į neklaužadą vaiką ir be žodžių jam pasakytų, kad supranta jį ir myli. (…) Ji turi tokių jėgų, kurios gali nustebinti vyrą. Ji gali juoktis, kai nori verkti. Ji gali šypsotis, kai jai baisu. Ji padės kitam, kai jai pačiai reikės pagalbos. Ji vien savo žvilgsniu galės padaryti tai, kas ne vyro jėgom”(visas straipsnis:  http://www.verslimama.lt/moterys-tikrai-nepaprastos/ ).

Šiais metais Elady švenčia savo 7 gimtadienį ir ta proga startuoja su Švietimu Jums gerbiamos Elady esamos ir būsimos bendrakeleivės – nėštukės ir ką tik susilaukusios savo stebuklėlių Mamytės. Tai būten Jūs padrąsinote žengti šį žingsnį savo gausiais prašymais patarti, parekomenduoti, pamokinti. Tai Jūs rašėte laiškus ir siuntėte įvairias šaunias idėjas, kur prašėte dalintis žiniomis ir rekomendacijomis, organizuoti pamokėles Mamytėms.

Bendradarbiausime su gydytojais specialistais, kurie organizuojamose pamokėlėse suteiks žinių kaip palaikyti sveikatą, pasiruošti gimdymui ir naujagimio laukimui. Jau susilaukusiom mamytėm patars, kaip prižiūrėti kūdikėlį, supažindins su laikotarpiu po gimdymo ir jo ypatumais. Juk motinystė nėra savaime suprantamas dalykas – jos reikia išmokti.

Nėštumo metu labai svarbu ir fizinis aktyvumas. Fiziškai aktyviai nėščiajai daug lengviau prisitaikyti prie besikeičiančios laikysenos, didėjančio svorio, pakitusio raumenų tonuso bei nuotaikų svyravimų, o tai turi teigiamą poveikį ir vaisiaus vystymuisi. Organizuosime mankšteles.