Specialus korsetas po gimdymo Mabella – mūsų elegantiško apatinio trikotažo testavimas mamyciuklubas.lt

Korsetas po gimdymo Mabella tikrai nustebino :)

Sveikos :)

Štai ir aš sulaukiau siuntinuko iš Elady – speciaus korseto po gimdymo Mabella.

Išties buvau puikiai nusiteikusi dar prieš jį gaunant – labai maloni konsultantė el. paštu padėjo išsirinkti tinkamą dydį, viską paaiškino,atsiuntė siuntos kodą.

Tikrai smagu kai aptarnavimas nuo pirmos minutės yra toks profesionalus ir nuoširdus :)

Labai patiko stilingas įpakavimas. Nors tai tik juodas popierius sutvirtintas firmos lipduku, bet atrodo tikrai prabangiai, tarsi saugantis paslaptį. O korsetas juk ir yra paslaptinga moters garderobo dalis :)

20170403140947-89262.jpg

Išsipakavus korsetą pamaniau, jog tai ne mano dydis, bet…jis puikiai tiko! Medžiaga maloni glaustis prie kūno, atrodo tikrai kokybiška ir patvari.

Labai patiko korseto vidinėje pusėje esančios silikoninės juostelės. Net intensyviai judant korsetas nesusmuko, tomis juostelėmis galima pasitikėti 100%., nors iš pradžių man vis norėjosi pasitikrinti ar viskas vietoj :D

20170403141026-80392.jpg

Labai patogu, kad galima atsegti korseto apačią sutvirtintą kabliukais, :) Kabliukai tiek atsisega, tiek užsisega labai patogiai, nestringa :)

20170403141107-62081.jpg

Trys susegimo per pilvą lygiai leidžia pasirinkti tinkamiausią variantą, o pilvui kažkiek susitraukus jį galima susisiaurinti ir jis vėl bus kaip jums pasiūtas :)

20170403141152-83229.jpg

Šiaip pats korsetas maloniai priglunda prie kūno, niekur neveržia, išties labai patogu!!! O dėvint labiau aptemptus drabužius tikrai puikiai pakoreguoja kūno formas :) Pirmą dieną su juo buvau apie 6 valandas ir tik persirenginėjant prisiminiau, kad aš esu su juo :D Tad tikrai drąsiai galiu pasakyti, jog šį korsetą rekomenduosiu kitoms ir pati naudosiu su dideliu džiaugsmu :)
Nors išties pati net nebūčiau sugalvojusi nusipirkti tokio daikto (man korsetai iki šiol buvo didelė mistika) bet dabar be galo džiaugiuosi atradusi tokį stebuklą ir gundausi peržvelgti kitas Elady prekes – tikiu, kad čia yra dar kažko, ko man tikrai prireiktų :) O šis specialus korsetas, tikiu, padės mano pilvukui po gimdymo kuo greičiau grįžti į savo vietą :)

Ir pabaigai noriu labai padėkoti MK ir Elady už galimybę pabandyti tokį puikų korsetą!!! :) Ačiū!!! :)

Skaistė, Raudonas balionėlis Balandžio 3 d. 2017 14:20

Apžvalgą rasite čia-> http://www.mamyciuklubas.lt/moteru-klubas/korsetas-po-gimdymo-mabella-tikrai-nustebino-48534/


Korseto Mabella iš Elady.lt testavimas: pradžia
 

Sveikos mamytės,

Tikriausiai dauguma jūsų, kaip ir aš, po gimdymo norime greičiau atsikratyti pilvuko. Juk tai normalu, kad norisi būti gražiai. Taigi vienas iš pagalbininkų gali būti specialus elastinis korsetas po gimdymo.

Tokį ir man padovanojo MK bei ELADY.LT. Be galo džiaugiuosi šia dovana. Tiesa, priminsiu, jog išties dabar dar tebesilaukiu trečiojo vaikelio, ir apie korsetuką Mabella išsakysiu pirminę nuomonę, o po poros mėnesių realiai galėsiu įsitikinti gaminio nauda.

Elady.lt aptarnavimas paliko patį geriausią įspūdį. Prekytės pateikimas netikėtas ir labai žavus: juodas įpakavimas su elady logotipu padvelkė subtilia paslaptimi bei estetika.

Pats korsetukas išties pagamintas kokybiškai, be jokių išlindusių siūlių ae defektų. Miela ir noris iškart matuotis. Mabella skirtas naudoti iškart po gimdymo ir ypač tinka po cezario pjūvio operacijos, nes kaip teigiama gaminio aprašyme „bus palaikoma ne tik pilvuko sritis, bet ir pilvo apačia, kur yra randas”.

Korsetuko dydis reguliuojasi trim eilėmis kabliukų, kas turėtų būti labai patogu mažėjant pilvukui.

20170406112700-32733.jpg

Plati nugarinė dalis su silikoninėmis juostelėmis, kurios neleis korsetukui smukti žemyn. Patogus atsegimas apačioje.

20170406113112-47138.jpg

Beje, noriu atkreipti dėmesį, jog Mabella korsetų dydžių pasirinkimas gana nemažas. Net aš, dėvinti didesnių dydžių rūbus, radau sau tinkamą dydį.

20170406113741-66130.jpg

Taigi mano pirmasis įspūdis ir atsiliepimas pats geriausias, o gimus vaikeliui pažadu dar kartą parašyti apie specialaus korseto po gimdymo veiksmingumą, kai susilauksiu mažylio :)

Dar kartą dėkoju, kad turėsiu galimybę po gimdymo greičiau atgauti turėtas formas!

kodelcia Balandžio 6 d. 2017 11:41

 
Įsigyti mamyčių aprašytą  korsetą po gimdymo galite čia -> Specialus korsetas po gimdymo Mabella

Viso testavime dalyvavo 12 moterų!

Visos mamyčių, kurios testavo mūsų koreguojantį apatinį trikotažą, apžvalgos->   http://www.mamyciuklubas.lt/tag/ELADY

 

Palikti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *