Parodoje „Pelenė 2016” dažniausi pirkėjų klausimai

Šiais metais grožio ir industrijos paroda „Pelenė 2016“ skaičiuoja rekordus: ją aplankė virš 24 000 lankytojų bei daugiau nei 360 dalyvių. Pirmą kartą dalyvavo ir apatinio trikotažo ekspertų – Elady.lt komanda.

Parodos metu sulaukėme be galo daug klienčių klausimų ir įvairių pageidavimų bei įgavome daug patirties. Supažindiname Jus su keliais populiariausiais klausimais.

 

Kokią dovaną pervežti lauktuvių proga mamai/ dukrai/ sesei?

Be galobesiules kelnaites iš www.elady.lt sunku išrinkti dovaną žmogui, kai tiksliai nežinote ko jis nori. Todėl geriausiai yra nevargti ir pasirinkti kokybišką besiūlį apatinį trikotažą. Išskirtinis, figūrą tobulinantis ir suspaudimo lygį turintis besiūlis apatinis trikota
žas – tai grožio ir komforto derinys, užtikrinantis ne tik nepriekaištingą išvaizdą bet ir puikią savijautą. Kūno spalvos idealiai priglundantis besiūlis trikotažas patiks net inoringiausiai moteriai, o platus dydžių ir modelių asortimentas leis išsirinkti labiausiai Jūsų poreikius atitinkantį modelį.

 

 

Nešioju „L“ dydžio drabužius. Kokio dydžio turėtų būti koreguojantis trikotažas? Ar reiktų rinktis vienu dydžiu mažesnį?

Brangios mūsų moterys, jeigu iš koreguojančio trikotažo tikitės gauti norimą rezultatą, formuojančio trikotažo dydis turi atitikti Jūsų nešiojamų drabužių dydį. Renkantis trikotažą, geriausiai yra žiūrėti į dydžių lenteles, kuriose gamintojas tikslingai nustato Jums tinkamą dydį. Nors ir kokia viliojanti mintis būtų įsigyti mažesnio dydžio trikotažą, tačiau to daryti nepatartina, nes tokie apatiniai ne tik bus labai nepatogūs, bet ir neatliks norimos funkcijos.

 

Ar turite bodžių, kurie būtų tinkami šokiams bei sportui? Kokių išmerų galima rasti siūlomame asortimente?

Deep navy gatta body elady.ltElady.lt asortimente galite atrasti galybę skirtingų bodžių, kitaip dar vadinamų glaustinukėmis: nuo elegantiškų, puošnių, liekninančių, iki universalių. Vieni bodžiai nuo kitų skiriasi modeliais, taip pat medžiagomis, formomis ir beabejo atliekamomis funkcijomis. Visi bodžiai yra itin kokybiški, pagaminti pagal naują technologiją iš lengvo bei elastingo audinio, todėl idealiai priglunda prie kūno ir nevaržo judesių.

 

Kur galima Jus rasti Vilniuje, apžiūrėti visą siūlomą asortimentą, taip pat patogiai pasimatuoti ir išsirinkus įsigyti patikusį trikotažą?

Visų mūsų puikiai pažystamas jausmas, kai taip norisi išsirinkti mums tobulai tinkantį apatinį trikotažą, tačiau tam dažniausiai pritrūksta laiko ar patogios kabinos matavimuisi, o ir šalia nenustygstantis vyras/ draugas visai nepadeda!

Mielosios, kviečiame skirti bent minutėlę sau ir užsukti į mūsų naująjį Elady.lt saloną, Pamėnkalnio g. 5, Vilniuje (įėjimas iš „MYDAY“ salono).

Nepamirškite, jog apatinis trikotažas – neatsiejama moteriškumo dalis. Su Elady.lt jauskitės žavios ir stilingos!

Palikti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *