Paroda „Mūsų vestuvės” mūsų akimis

Šiemet parodoje „Mūsų vestuvės’16“ dalyvavo įvairias vestuvines paslaugas bei prekes siūlančios tiek Lietuvos, tiek užsienio įmonės: fotografai, floristai, vestuvinių ir proginių drabužių salonai, įvairių aksesuarų gamintojai, organizatoriai ir pirmą kartą – išskirtinė apatinio trikotažo parduotuvė Elady.lt.

Pasak suknelių salonų darbuotojų, daugelis nuotakų per vestuves nori jaustis patogiai ir atrodyti seksualios. Tam didelę įtaką turi pasirinktas apatinis trikotažas, nes jis gali stipriai lemti, kaip atrodys Jūsų suknelė.

Tinkami apatiniai ne tik išryškins ir suteiks glotnumo įspūdį, bet ir taps paskutine tobulos išvaizdos detale. Nuotakoms labai svarbu komforto jausmas, nes atrodysite nuostabiai tik tada, kai apatinis trikotažas bus patogus, neerzins odos, neslinks ir liks nepastebimas. Idealus pavyzdys – kokybiškas, besiūlis, lazeriu pjautas trikotažas, kuris suteiks maksimalų komforto jausmą Jums svarbiausią dieną.

Ne paslaptis, kad ne kiekviena nuotaka yra patenkinta savo figūra, todėl suknelių salonų darbuotojai siūlo atkreipti dėmesį į tokias moteriškas gudrybes, kaip koreguojantį apatinį trikotažą. Būtent todėl šioje vestuvių parodoje esantis www.elady.lt stendas sulaukė išskirtinio nuotakų dėmesio. Elady.lt pristatė populiariausius apatinio trikotažo modelius, atsižvelgiant į būsimų nuotakų poreikius. Merginų problemiškiausia kūno vieta yra pilvo sritis, todėl ją pakoreguoti siūloma specialiais diržais, korsetais ir kelnaitėmis paaukštintu liemeniu. Stiprios kompresijos trikotažas patobulina kūno formas, sumažina apimtis, prispaudžia pilvuką, pakelia užpakaliuką bei dailina liemenį.

Be to, el. parduotuvėje galima rasti populiariausių modelių, nuostabių pieno baltumo ar dramblio kaulo ilgų, priklijuojamų kojinių kolekciją. Tai puikus pasirinkimas nuotakoms, turinčioms skonį bei tobulumo suteikiantis akcentas.

Palikti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *