Korsetas-gracija Forming Silhouette – mūsų elegantiško apatinio trikotažo testavimas mamyciuklubas.lt

eLADY – įsimylėjau iš pirmo žvilgsnio!

 

Labas rytas,

vakar gavau siuntinuką nuo eLADY. Šis siuntinukas buvo labai lauktas,nes labai norėjau išbandyti naująjį korsetuką. Todėl nieko nelaukdama noriu padėkoti MK ir eLADY už suteiktą galimybę dalyvauti šiame testavime. AČIŪ! AČIŪ! AČIŪ! :)

Pirmiausiai pradėsiu nuo to, ką radau siuntinuko viduje…

20170331092306-25660.jpg Labai gražiai ir subtiliai įpakuotas siuntinys, kurio viduje radau įpakuotą korsetą ir daug katalogų apie kitas prekes bei nuolaidos koduką, kurį tikrai panaudosiu ateityje įsigydama kitas prekes iš eLADY.

20170331092532-12121.jpg Išpakavusi juodos spalvos popierių, radau baltos spalvos korsetą. Puiki spalva, būtent tokios ir tikėjausi, nes toks pat korsetukas yra ir kūno spalvos. Tad šiuo atveju aš labiau linkstu link baltos spalvos.

Pirmas įspūdis:

Kadangi tokios rūšies korseto neesu niekada dėvėjusi, nustebau pamačiusi, kad jis toks mažytis…

20170331092959-17859.jpg Iš karto pagalvojau…o kaip aš į jį tilpsiu? Gal ne tą dydį pasirinkau? Na, bet pamaniau, kad reikia bandyti kažkaip… :) Iš tikrųjų pamaniau, kad jis greičiausiai ims ir kažkurioje vietoje įplyš nuo mano apimčių ir baigsis mano matavimasis :) Likau nustebinta ir galu gale pagalvojau, juk ne veltui jis ir vadinasi korsetu, jis ir turi būti aptemptas. Bet gal ne ant tiek ? :)

Ir ką jūs manote aš į jį ilindau ir likau priblokšta, kaip jis puikiai prigludo ir prisitaikė prie mano kūno formų.

Esu anksčiau bandžiusi diržą, kurį užsidėjusi nesijausdavau patogiai, nes kuo stipriau jį užsegdavau , tai žiūrėk jau ir pro šonus viskas veržtis pradėdavo, todėl man sukeldavo diskomforto jausmą.

Šis korsetas yra diržo priešingybė, nes nelieka jokių nelygumų. Liemuo tampa it nulietas ir nė vienos bangelės ant pilvo nesimato.

Ir ką jūs manote? Kaip tik darbe aš su juo ir sėdžiu užsivilkusi po viršutiniais drabužiais, o jo lyg nebūta. Jis taip gražiai priglunda ir tampa nepastebimas nei kieno nors kito akims, nei man pačiai.

Manau, tai yra atradimas toms, kurios po gimdymo nesidžiaugia savo kūno formomis ir nori jas pagrąžinti! :)

O dabar apie patį korsetą…

Korseto apačia yra kaip kelnaitės, tik apačioje yra užsegimas (galima prilyginti bodžiui). Tai yra privalumas, nes galima reikalui esant atsisegti, nenusivelkant viso korseto.

20170331094327-87519.jpg Korseto viršuje link krūtinės taip pat yra užsegimas su užtrauktuku, o viduje su kabliukais.

20170331094457-20041.jpg Būtent šis užsegimas yra labai gerai, nes jei jo nebūtų neįsivaizduoju, kaip pavyktų užsidėti šį korsetą.

20170331094737-55580.jpg Korsetas yra papuoštas išsiuvinėtais ornamentais, todėl tai yra priemonė ne tik probleminėms kūno sritims, bet ir puošmena. Mano vyras pamatęs mane su šiuo korsetu liko nustebęs, nes jis ant kūno atrodo labai gražiai.

APIBENDRINANT KORSETO SAVYBES:

– patogu;

– stilinga;

– tinka kiekvienai diena (ar jūs būtumėt namuose , ar darbe);

– nepastebima;

– seksualu;

– koreguoja kūno linijas;

– tinka po natūralaus ir operacinio gimdymo;

– stiprina pilvo raumenų tonusą.

Ar gi ne puikios savybės? Galiu pasakyti, kad būtent šis eLADY korsetas pranoko mano lūkesčius. Todėl nusprendžiau perversti eLADY katalogus ir pasižvalgyti, kokie gi dar produktai yra.

20170331100045-47510.jpg20170331100113-35137.jpg20170331100137-71325.jpg20170331100206-56426.jpg Kai perverčiau šiuo katalogus, pamaniau kiek ten gausu puikių produktų ir jau nusižiūrėjau, ką dar įsigysiu.

O toms mamytėms, kurios dar neesate girdėjusios apie eLADY, siūlau užsukti į internetinę svetainę šiuo adresu: https://elady.lt ir pačioms įsitikinti, kiek ten daug visko mums naudingo ir gražaus yra. Kadangi pati jau išbandžiau jų produktą, dėl kokybės esu labai patenkinta, todėl rekomenduoju ir kitoms mamytėms, kurios kompeksuoja dėl savo figūros ar tiesiog nori ją atstatyti po nėštumo ir gimdymo ir suteikti savo figūrai tobulą formą.

Dar kartelį ačiū už galimybę testuoti! ;)

Korseto – gracijos iš Elady.lt testavimas

 

Štai ir aš sulaukiau savojo korsetuko! Gavusi siuntinį, buvau maloniai nustebusi, nes juodo popieriaus įpakavimas atrodė itin stilingai. Išpakavusi kiek nusiminiau, nes korsetas atrodė visai nedidukas, pergyvenau, kad netilps į jį visi mano apvalumai. Bet dar renkantis dydį, labai maloni konsultantė patarė kurį geriau pasirinkti pagal mano parametrus. Ir štai – dydis man puikiausiai tiko!! Visur gražiai prigludo ir maloniai apspaudė. Iškart pasijaučiau labiau pasitempusi! Labai gerai, kad pilvo srity be užtrauktuko yra ir kabliukai, kuriuos pirmiausiai užsegus, neteko vargti su užtrauktuku. 20170405223349-16908.jpg

20170405223436-17702.jpg

Užsidėjus korsetą – graciją iš pat ryto, visai pamiršau apie jį, pusdienį laksčiau paskui vaiką, paskui prasilėkiau po parduotuves. Nejaučiau visiškai jokio diskomforto, kvėpuoti galėjau laisvai ir po drabužiais nieko nesimatė :) tačiau jaučiausi daug grakštesnė! Tai yra puikus moterų pagalbininkas, kai dietos planuoji laikytis nuo rytojaus, o visas suvalgytas bandeles norisi paslėpti šiandien!  Manau, kad ir po gimdymo šis korsetukas padėtų mamytei greičiau atgauti norimas formas. Gaila, kad aš ankščiau apie jį nebuvau girdėjusi.

Artėjant šventėms jau renkuosi kuria suknele galėsiu pasipuošti, juk dabar veidrodyje atvaizdas bus daug gražesnis! :)

Ačiū Mamyčių klubui ir Elady.lt už galimybę išbandyti šį nuostabų korsetą!

 

Tobula figūra su elady.lt

 

Šįkart teko išbandyti labai intymų dalykėlį – korsetą graciją. Kuri mamytė nenorėtų akimirksniu padailinti savo formų. Ačių MK ir elady.lt. :)

20170412215654-22164.jpg

Elady.lt dirba šaunus kolektyvas! Merginos atsakys į klausimus, patars kokį dydį pasirinkti. Siuntinuką gavau paštu (prieš tai gavau registracijos nr., kurį galėjau sekti), viskas dailiai supakuota, atidariusi dėželę randu ne šiaip prekę, randu tikrą dovaną! Korsetas elegantiškai suvyniotas juodame popieriuje, skubu išpakuoti. Po gimdymo nešiojau formuojančias aukštu liemeniu kelnaites, o korseto gracijos dar neteko devėti, tad tikrai įdomu išbandyti kažką naujo.

20170412221001-94926.jpg

Pasirinkau S/M dydį, nes esu smulkaus kūno sudėjimo, nors pilvukas po gimdymo žinoma kaip reikiant pūpso. Nors korsetas atrodo mažytis, bet yra labai tamprus ir apsivilkti nėra labai sudėtinga, patogiai užsisega ties pilvo sritimi ir užsegimai pasislepia po užtrauktuku, apačia reguliuojasi trimis eilėmis užsegimų. Korsetas gracija Forming Silhouette priglunda tobulai prie kūno, jokių raukšlelių, akimirksniu pagerina laikyseną, pakelia krūtinę, lieknina, dailina užpakaliuką. Niekur neįsirėžia, tiek petnešėlės, tiek apačioje geras pasiuvimas, apsivilkus nesimato po drabužiais jokių siulių. Likau labai labai patenkinta vaizdu. Tiesa po kiek laiko pečių linija jautėsi pavargusi, bet čia kalta mano laikysena, gracija signalizuoja, kad laikas ir pasportuoti :)

Dėželėje buvo ir reklaminių bukletų ir nuolaidos kuponėlis, akis tikrai yra į ką paganyti ir išsirinkti iš elady.lt. Dar kartelį Ačiū!

 
LePukuota  Balandžio 12 d.2017 22:22
 

 
 
Įsigyti mamyčių aprašytą  korsetą-graciją galite čia -> Korsetas gracija Forming Silhouette
 

Viso testavime dalyvavo 12 moterų!

Visos mamyčių, kurios testavo mūsų koreguojantį apatinį trikotažą, apžvalgos->   http://www.mamyciuklubas.lt/tag/ELADY

 

Palikti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *