Koreguojantis trikotažas – vestuvių damų tobulumo paslaptis

Vestuvės – viena svarbiausių ir įsimintiniausių švenčių žmogaus gyvenime. Tokią ypatingą progą tinkamai ir gražiai turi atrodyti ne tik jaunieji, bet ir šventės svečiai. Ne paslaptis, kad ir nuotakos ar jaunikio mamos bei pamergės nori džiaugtis nepriekaištinga figūra, keliais centimetrais mažesnėmis apimtimis ir žinoma tobulai prigludusia, puošnia suknele. Drąsiai bei išdidžiai vilkėti prašmatnią suknelę ir mėgautis gražiausiomis šventės akimirkomis Jums padės koreguojantis apatinis trikotažas.

Nuotakos bei išskirtinį dėmesį traukiančios jaunųjų mamos, labai dažnai naudoja koreguojantį trikotažą tam, kad atrodytų elegantiškai ir jaustųsi patogiai. Toks figūrą koreguojantis trikotažas ne tik lieknina bei dailina kūno linijas, tačiau suteikia taisyklingą laikyseną ir nepaprastą komforto jausmą. Visus šiuos teikiamus koreguojančio trikotažo privalumus jau atrado daugybę moterų, tad kviečiame dar nesusipažinusias merginas pasižvalgyti po šiuolaikišką, spalvingą ir naudingą liekninančio trikotažo pasaulį!

Anželika Šreder – koreguojančio trikotažo ekspertė ir parduotuvės Elady.lt savininkė mielai papasakos ir pasidalins savo patirtimi, kaip išsirinkti tinkamą apatinį koreguojantį trikotažą Jums ypatingai šventei.

 1. Klasikinė liekninanti gracija – viso kūno korekcija

Jeigu šventės metu norite vilkėti dailią suknelę – Jums derėtų rinktis graciją. Tai pats patogiausias ir populiariausias korekcinis drabužis, kuris išskirtinai paryškina moterišką figūrą: pakelia krūtinę, apspaudžia užpakaliuką bei pilvuką ir liekniną liemenį. Gracijos būna labai įvairios:

 • Gracija su kaušeliais;
 • Gracija be kaušelių;

 • Gracija-suknelė;

 Pastarasis gracijos modelis (gracija-suknelė) labai patogus moterims, kurios renkasi platėjančio tipo suknelę ir nori, kad apatinis trikotažas nesielektrintų, neslystų ir liktų nepastebimas. Ši gracija nevaržydama judesių modeliuoja Jūsų figūrą: pakelia užpakaliuką, apspaudžia klubus ir pilvuką, formuoja šlaunis bei pakelia krūtinę.
 1. Kelnaitės aukštu liemeniu – pilvuko ir apatinės dalies korekcija

Tokio tipo koreguojantį apatinį trikotažą renkasi moterys, kurių suknelės yra su atvira nugara, be petnešėlių ar permatomu viršumi.  Taip pat stipriai modeliuojančios kelnaitės aukštu liemeniu yra geriausia išeitis, jeigu norite pakoreguoti tik pilvuko sritį. Liekninančios kelnaitės būna kelių rūšių:

 • Aukšto liemens stiprios koreguojančios kelnaitės;
 • Orui laidžios medžiagos;
 • Labai stipriai modeliuojančios kelnaitės su korsetu (arba korsetas juosmeniui).

Jeigu norite formuoti tik liemenį, siūlome išmėginti itin stiprų suspaudimo lygį (100%) turinčius apatinius arba specialius diržus liemens sričiai, kitaip dar vadinamus korsetus liemeniui.

 1. Nepastebimi besiūliai apatiniai su lazeriu pjautais kraštais

Visi Elady.lt apatiniai turi suspaudimo lygi, ne išimtis yra ir Laser Cut apatinio trikotažo linija. Nors šie apatiniai yra nepastebimi po drabužiais, tačiau puikiai paslepia figūros trūkumus. Tokius apatinius mielai renkasi jaunos vestuvių dalyvės, pamergės, ar moterys, pasirinkusios lengvai permatomą suknelės modelį. Koreguojančių, lazeriu pjautų kelnaičių audinys skiriasi nuo įprastų: jos neslysta, audinys itin tvirtas ir elastingas, o po pirmo skalbimo nepakis audinio tekstūra. Besiūliai apatiniai skirstomi į:

 • Stringai/ stringai aukštu liemeniu;
 • Klasikinės kelnaitės/ klasikinės kelnaitės aukštu liemeniu;
 • Kelnaitės aukštu liemeniu (iki krūtinės) – liemens ir pilvuko korekcijai.

Jei dvejojate dėl apatinio trikotažo spalvos, A. Šreder siūlo rinktis pastelinės arba kūno spalvos apatinį trikotažą, kurį galėsite itin lengvai derinti prie bet kokios pasirinktos suknelės spalvos ar modelio. Taip pat labai svarbu pasirinkti tinkamą koreguojančio trikotažo modelį ir dydį, pagal savo figūros tipą. Koreguojantis trikotažas turi prilaikyti ir apspausti Jūsų koreguojamas kūno vietas, bet ne pernelyg jas suspausti.Visos ilgos Laser Cut kelnaitės turi prie odos prilimpančią silikono juostelę, todėl kelnaitės tvirtai laikosi ir nevaržo judesių.

 

http://www.vestuviumados.lt/koreguojantis-trikotazas-vestuviu-damu-tobulumo-paslaptis/

Palikti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *