9 PATARIMAI KAIP IŠSIRINKTI LIEKNINAMĄ TRIKOTAŽĄ VESTUVĖMS

 

Prisipažinkime, jog ne viena svajojame per savo didžiąją šventę atrodyti lieknesne, dailesnę ir šiek tiek patobulintų kūno formų. Žinoma, stresas prieš vestuves sutirpdo keletą kilogramų, bet greitai ir efektyviai patobulinti figūrą labiausiai padeda koreguojantis trikotažas. Kokybiškas ir gerai parinktas liekaninamasis trikotažas suglotnins kūno linijas, sumažintis apimtis keliais centimetrais, paslėps raukšles bei odos nelygumus.

Kartu su koreguojančio trikotažo ekspertais www.elady.lt dalinamės patarimais, kaip pasirinkti tinkamiausią specialų trikotažą vestuvėms.

1. Jokių siūlių

Jei jūsų suknelė yra iš plonos medžiagos, stipriai aptempianti figūrą, klubus ir užpakaliuką – būtinai atkreipkite dėmesį į besiūlį trikotažą. Tuomet ne tik figūra bus pakoreguota, bet ir nesimatys jokių papildomų siūlių.

2. Tvirtai laikosi

Liekninantis trikotažas turi ne tik idealiai priglusti prie kūno, bet ir neslysti, nesmukti, o tą padaryti padės specialios silikono juostelės pritvirtintos prie trikotažo viršutinės dalies.

3. Malonus

Šiuo trikotažu būsite pasipuošusi svarbiausią ir maloniausią savo gyvenimo dieną, todėl jis turi būti švelnus paliesti, maloniai priglusti prie kūno, neveržti, nespausti.

4. Skirtingai suspaudžia

Lazeriu pjautas, besiūlis trikotažas būna kelių suspaudimo lygių. Nuotakoms, kurioms reikia dar labiau pakoreguoti kūno linijas ir atrodyti lieknesnei, rekomenduojama rinktis labai stipraus suspaudimo diržus ar korsetus.

Diržai užsegami trijų eilių kabliukais. Tai labai patogu, nes dienos bėgyje stiprumo lygį galima keisti.

5. Pasirinkite pagal sezoną

Diržai būna ploni (vasariniai) arba storesni.

6. Skirtingų aukščių

Taip pat atkreipkite kokio aukštumo jums reikia suspaudimo, būna net iki 27 centimetrų aukščio diržų, kurie sukuria tobulos talijos vaizdą.

7. Ne tik juosmeniui

Galite rinktis ne tik taliją išryškinantį trikotažą, bet ir pakeliantį sėdmenis. Tai ypač naudinga jeigu jūsų suknelės modelis yra prigludęs prie klubų.

8. Mažiau suvaržymų

Jeigu norite tik šiek tiek pakoreguoti apimtis, jaustis patogiau, laisviau – užteks tik kelnaičių su paaukštintu liemeniu. Tokie modeliai gali būti su trumpesnėmis ar ilgesnėmis kelnaitėmis, žiūrint kiek norite suspausti šlaunis bei užpakaliuką.

9. Tiks ir pirmajai nakčiai

Liekninamasis trikotažas šiais laikais gali būti labai dailus, įvairiausių spalvų, todėl puikiai tiks ir pirmajai nakčiai, o ypač – koreguojančios kelnaitės.

 

Strapsnis patalpintas http://www.isteku.lt/patarimai/nuotakos-aksesuarai/apatinis-trikotazas/9-patarimai-kaip-issirinkti-liekninama-trikotaza-vestuvems-n294

1 replies on “9 PATARIMAI KAIP IŠSIRINKTI LIEKNINAMĄ TRIKOTAŽĄ VESTUVĖMS

Palikti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *