Koks koreguojantis trikotažas tinka po vestuvine suknele?

Kiekviena nuotaka per savo būsimas vestuves svajoja atrodyti tobulai. Su koreguojančio trikotažo pagalba dabar tai padaryti dar paprasčiau ir lengviau!

Su liekninančio trikotažo eksperte Anželika trumpai apžvelgsime pagrindinius vestuvinių suknelių tipus ir kokį trikotažą būtų galima pasirinkti šiai ypatingai progai, kad Jums svarbią dieną atrodytumėte nepakartojamai.

A formos arba uždara suknelė

Pavasarį, rudenį ir ypač žiemą – tai itin populiarus modelis. Merginoms, kurios nori pakoreguoti kūno formas ir paslėpti netobulumus, šis suknelių modelis yra vienas geidžiamiausių, kadangi po suknele galima laisvai pritaikyti graciją ar ilgą korsetinį diržą, su ar be petnešėlių.

Koreguojančios gracijos mūsų vaizduotėje – tai seniai nebe stilinga ir anaiptol ne seksuali apatinio trikotažo detalė. Tačiau keičiantis mados tendencijoms, koreguojantis trikotažas šiai dienai tapo neatsiejama, patrauklios moters dalimi! Elady.lt savo asortimente siūlo itin gražias, stilingas ir gundančias gracijas, pudros ar vanilės spalvos su ar be petnešėlių. Šios gracijos kompleksiškai koreguoją pilvuką, laikyseną, pakelia užpakaliuką ir krūtinę bei lieknina siluetą. Perkamiausias Elady.lt modelis – ENVY gracija su besiūlėmis kelnaitėmis, kuri idealiai priglunda prie odos ir lieka nepastebima net po plonos medžiagos suknelėmis.

Suknelė su nėriniuotu bodžiu ir sijonu

Šiais metais itin populiarus modelis! Kadangi suknelės modelis atrodo išskirtinai prabangiai, norėtųsi pabrėžti šio suknelės privalumus ir suliekninti liemenį.

Dauguma pakankamai lieknų merginų turi ant pilvuko kelis nereikalingus kilogramus. Juos galima lengvai paslėpti, naudojant besiūlį korsetą. Šis dailus korsetas visiškai paslėps figūros netobulumus. Korsetas ilgas, turi silikoninę juostelę, kurios dėka gražiai priglunda ir gerai laikosi. Moterims, turinčioms apvalesnę figūrą, šis korsetas dailiai apspaudžia ir paslepia figūros trūkumus, o lieknoms – padeda išryškinti liemenį ir pabrėžti moteriškas formas. Aukštas korsetas nevaržo judesių, prie jo greitai priprantama, o kokybiška medžiaga nepastebima net po vestuvine suknele.

Lengvo audinio krentanti suknelė

Šio suknelės modelio privalumus pajusite iš karto: lengva plazdanti, nevaržanti judesių ir žavų, moterišką įvaizdį kurianti vestuvinė suknelė. Toks pat lengvas turėtų būti ir koreguojantis trikotažas. Norint, kad siluetas būtų lygus ir nesimatytų nereikalingų odos raukšlelių bei nelygumų – patartina rinktis lengvo audinio kelnaites su aukštu liemeniu. Tada ant pilvuko ir juosmens nebus raukšlių ir figūra atrodys itin gundančiai.

Suknelė su atvira nugara

Vestuvinės suknelės su atvira nugara pirmiausiai pasirodė XX amžiaus pradžioje ir itin greitai atėjo į vestuvinę madą. Toks suknelės modelis – pakankamai drąsus vestuvinio silueto variantas, todėl jaunoji turi turėti patrauklią figūrą. Toks suknelės modelis gali būti ir iš lengvo šilkinio audinio, todėl jeigu planuojate dėvėti tik kelnaites – rinkitės komfortą! Idealiausias variantas yra besiūlės koreguojančios kelnaitės, kurios neslysta, nesiraukšlėja, koreguoja figūros trūkumus ir lieka nepastebimos po suknele. Ilgesni, paaukštinti modeliai turi silikono juostelę viršuje, todėl idealiai priglunda prie odos. Kelnaitės būna kelių rūšių: stringai, klasikinės, paaukštintu liemeniu stringai ir klasikinės formos.

Anželika Šreder – koreguojančio trikotažo parduotuvės ELADY.lt savininkė vestuvių dienai pataria rinktis tik kūno ar pudros spalvos trikotažą. Jeigu suknelė yra su korsetu ir kaušeliais, geriausiai neapsunkinti savęs liekninančiu trikotažu. Tačiau jeigu reikia greitai pakoreguoti kūno linijas ir akimirksniu sumažinti kūno apimtis 1-2 dydžiais – koreguojantis trikotažas kaip tik Jums! Taip pat kūną formuojantį ir liekninantį trikotažą mėgsta ne vien nuotakos bei pamergės, tačiau ir visos moterys, kurios nori jaustis patrauklios ir atrodyti idealiai!

Geriau susipažinti su asortimentu kviečiame visas norinčias į mūsų naująjį saloną Vilniuje, Pamėnkalnio g. 5.

http://www.vestuviumados.lt/koks-koreguojantis-trikotazas-tinka-po-vestuvine-suknele/

Palikti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *