Kengūravimas-geriausia pradžia kūdikiui

Kengūravimo marškinėliai

Kengūravimo marškinėliai suteikia unikalią galimybę nešioti savo kūdikį oda prie odos kur kas dažniau, jūs galite būti mobilūs, eiti pasivaikščioti, atlikti lengvas kasdienes užduotis.

Vija Design kengūravimo marškinėliai siūlo platų produktų asortimentą, skirtą mamoms ir tėčiams.

Kaip saugiai ir taisyklingai juos naudoti?

kenguravimo marskineliaiMarškinėliai turi būti aptempti ir tvirtai prilaikyti kūdikį. Jūs turėtumėte jausti, kad kūdikio svoris pasiskirstęs tolygiai be spaudimo taškų. Marškinėlių medžiaga turėtų prilaikyti kūdikio nugarą, pečius, sėdmenis ir sulenktas kojas, taip pat, jeigu reikia, galvą. Visuomet turi būti užtikrintas laisvas kvėpavimas, kūdikio skruostas negali būti prisiglaudęs prie jo krūtinės (nuleista galva). Idealus kūdikio aukštis marškinėliuose toks, kad galėtumėte jį pabučiuoti.

kenguravimo marskineliaiSVARBU: internete galima rasti pavyzdžių, kuomet marškinėliai naudojami netinkamai. Netinkama kūdikio padėtis gali būti žalinga bei pažeisti produktą.

 

 

Vija Design marškinėliai patentuoti ir patikrinti, gaminami jau daugiau nei 10 metų, tekstilė atitinka Oeko-Tex standartą.

Kaip galiu nešioti kūdikį?

PILNAS KONTAKTAS ODA PRIE ODOS

Visiškai nuogas kūdikis prie nuogos mamos (ar tėčio) – be liemenėlės. Patogiausia sėdint ar pusiau atsigulus. Idealus kontaktas, ir ypač svarbus pirmąją savaitę, tačiau gali būti sudėtinga tęsti ilgą laiką. Ypač vertingas neišnešiotiems kūdikiams.

BEVEIK PILNAS KONTAKTAS ODA PRIE ODOS

Kūdikis su sauskelnėmis, mama gali dėvėti lengvą, atvirą, be vielų liemenėlę. Labiau „praktiškas“, leidžiantis kur kas ilgiau išbūti su kūdikiu, efektyvus esant mažesniems negalavimams, pvz. pilvo diegliams.

BEVEIK ODA PRIE ODOS KONTAKTAS

Patogus kūdikio nešiojimas. Kūdikis su lengvais, plonais rūbais (idealu vienas sluoksnis), kūdikio galva turėtų būti prie nuogos mamos ar tėčio krūtinės. Ypač efektyvu, kai reikia nuraminti kūdikį, padėti esant diegliams. Tačiau šis metodas nerekomenduojamas naujagimiams. Įsitikinkite, kad kūdikiui ne per karšta.

Atsargumo priemonės

  • Įsitikinkite, kad gaminys jums tinkamo dydžio ir gerai prilaiko kūdikį.
  • Įsitikinkite, kad kūdikis yra vertikalioje padėtyje, nesukniubęs, galva tokiam aukštyje, kad galite pabučiuoti. Veidas turi būti matomas, neuždengtas, kad kūdikis galėtų kvėpuoti.
  • Įsitikinkite, kad kūdikiui ne per karšta: paraudusi oda, prakaitavimas, šlapi plaukai – yra ženklai, kad kūdikiui gali būti karšta. Įdomus faktas: mamos organizmas reaguoja į kūdikio temperatūrą ir gali atvėsti, kad harmonizuotų, tačiau tėčio kūnas to nesugeba.
  • Nemiegokite kol kūdikis marškinėliuose ar ant jūsų, nesportuokite. Kūdikį automobilyje vežkite tam skirtoje kėdutėje. Negerkite karštų gėrimų ar negaminkite karštų patiekalų.
  • įsitikinkite, kad gaminys švarus ir visos siūlės neprairusios.
  • Visuomet naudokite tik naują produktą, nesuplyšusį. Marškinėliai sukurti vieno žmogaus naudojimui ir neturėtų būti perduodami į „antras“ rankas.

Palikti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *