www.mieste.lt rašo apie mus

Visą straipsnį skaitykite čia -> mieste.lt

Kam reikalingas ir kaip išsirinkti liekninantį korsetą?

Būsima mamytė viso nėštumo metu gali priaugti nuo 10 iki 20 papildomų kilogramų, o toks svoris yra didžiulis krūvis nugaros ir juosmens sričiai. Savaime suprantama, kad nėštumas ir gimdymas, tinkamai neprižiūrint savo kūno, gali palikti moters kūne nemalonius pėdsakus,  ypač tada, kai pagimdžiusi moteris atsiduoda tik naujagimio priežiūrai ir visai pamiršta pasirūpinti savo išvaizda bei mityba. Tad kaip išvengti visų nemalonumų ir greičiau atgauti savo formos, konsultuoja koreguojančio trikotažo ekspertė Anželika Šreder.

 

Pilvo raumenys visiškai atsistato per pirmąjį pusmetį, tačiau tai nereiškia, kad nereikia įdėti jokių pastangų. Maždaug nuo nėštumo vidurio labai svarbu pradėti dėvėti specialų elastinį diržą, kuris švelniai prilaikys pilvo raumenis, sumažins spaudimo ir tempimo jausmą bei padės tolygiai paskirstyti didėjantį svorį. Vos pagimdžius taip pat būtina kryptingai siekti susigrąžinti savo prarastas formas, o tą padaryti padės ne tik mankšta ir tinkama mityba, bet ir specialūs korsetai po gimdymo. Jau kitą dieną po gimdymo, rekomenduojame dėvėti specialų korsetą, kuris idealiai aptems pilvuko raumenis, taip pat padės įveikti nugaros nuovargį ir varginančius skausmus. Labai svarbu tai, kad tokį korsetą būtina dėvėti mažiausiai iki 3 mėnesių, taip audiniai į pradinę padėtį grįš 2-3 kartus greičiau. Tam, kad būtų paprasčiau išsirinkti sau tinkamiausią korsetą po gimdymo, dar kitaip vadinamą diržą po gimdymo, eLADY.lt siūlo gana platų asortimentą. Renkantis korsetą, būtina atkreipti dėmesį į savo individualius poreikius bei savijautą.

 

Specialius elastinius korsetus po gimdymo mes klasifikuojame į kelis pogrupius:

 

  • Ilgi korsetai (diržai) po gimdymo, virš 25 cm ilgio

Toks variantas idealiai tinka aukšto ūgio (180 cm) moterims, kurioms įprasti diržai būna per siauri. Taip pat šis prailgintas diržas puikiai pritaikytas mamytėms po Cezario pjūvio.

 

  • Diržai su petnešėlėmis ar kelnaitėmis

Šis korsetas po gimdymo leidžia netrukdomai judėti, nevaržo judesių, neslysta bei užtikrina maksimalų komforto jausmą. Idealiai tinka aktyvioms, sportuojančioms mamytėms.

 

  • Stiprūs ir labai stiprūs formuojantys elastiniai korsetai

Tokie korsetai ypač stipriai prilaiko pilvo raumenis, paslepia pilvo raukšleles ir nelygumus bei padeda sumažinti apimtis keliais centimetrais. Toks modelis itin greitai sustiprina pilvo raumenų tonusą ir padeda greičiau atstatyti buvusią figūrą.

 

  • Orui pralaidūs elastiniai korsetai

Itin kokybiška, orui laidi, elastinė korsetų medžiaga suteikia galimybę individualiai pritaikyti korsetą prie kūno formų, todėl korsetas idealiai priglunda, netrukdo judėti ir leidžia odai kvėpuoti.

 

  • Modeliuojantys korsetai, laikantys formą, su kaušeliais krūtinei

Itin stipriai modeliuojantis korsetas padeda greičiau susigrąžinti pilvo ir liemens formas bei odos stangrumą, o specialūs kaušeliai – pakelia ir prilaiko pasunkėjusias krūtis.

 

  • Korsetas skirtas figūros atstatymui ir sportui

Tai visame pasaulyje itin populiari korsetų rūšis. Norint turėti itin liekną liemenį ir dailią taliją, šį modelį patartina dėvėti ne tik namuose, bet ir sportuojant bei aktyviai leidžiant laiką su vaiku.

 

  • Elastinė mikromasažinė pilvo juosta

Speciali elastinė juosta skirta juosmens ir nugaros prilaikymui. Patentuotos trimatės audinio bangelės atlieka švelnų giluminį masažą, taip skatina mikrocirkuliaciją bei riebalų ir skysčių pasišalinimą. Dėl specialios audinio struktūros, šią juostą galima dėvėti praėjus 3-4 valandoms po natūralaus gimdymo ar Cezario pjūvio.

 

  • NAUJIENA – medicininiai diržai su velcro lipdukais

Šie medicininiai diržai yra skirti prilaikyti pilvo preso raumenis ir taip sutrumpinti reabilitacijos laiką po gimdymo. Modelis itin patogus tuo, kad diržo įtempimas reguliuojamas velcro lipdukais, todėl visada galite pasirinkti norimą suspaudimą.

 

Liekninančius korsetus gali dėvėti ne tik mamytės, bet ir moterys, norinčios greitai sumažinti kūno apimtis. Taip pat korsetą derinant kartu su sportu galite pasiekti neįtikėtinų rezultatų, kadangi korsetas aktyvina kūno šiluminius procesus, taip pat medžiagų apykaitą, palaiko taisyklingą stuburo laikyseną, bei formuoja pilvo preso raumenis.

 

Kaip matote įvairių priemonių jaustis patogiai, padėti sau susigrąžinti prarastą figūrą ir atrodyti gražiai – tikrai platus asortimentas. Svarbu atrasti sau tinkamą bei nepamiršti pasirūpinti savimi!

Palikti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *