KAIP IŠSIRINKTI TINKAMĄ LIEKNINANTĮ TRIKOTAŽĄ?

Turbūt ne viena nuotaka prieš šventę (ir ne tik vestuves) pagalvoja, jog įtraukus pilvuką suknelė atrodo gražiau, o labiau suspaudus sėdmenis – užpakaliukas daug dailesnis. Ir nebūtina iškart pulti laikytis dietos ar gultis po skalpeliu – koreguojantis trikotažas tokiomis progomis (o ir kas dieną) gali visa tai padaryti. Svarbiausia, tinkamai jį išsirinkti.

Kaip tai padaryti pataria elektroninės parduotuvės, prekiaujančios ir liekninančiu trikotažu, elady.lt įkūrėjos Oksana ir  Anželika.

Iš kur žinoti, koks suspaudimo lygis man reikalingas?

Šiuolaikinis liekninatis trikotažas gali patobulinti, bet kokią figūrą ir pakoreguoti problemines vietas: išsikišusį pilvuką, didokus klubus, nelygią šlaunų odą, neišryškintą taliją,  mažą krūtinę. Kiekvienai problemai mes turime tinkamą koreguojančio trikotažo modelį.

Liekninatis diržas – stipriai palaiko liemens sritį, vizualiai mažiną pilvuką ir šonus.

Kelnaitės paaukštintu liemeniu – pakelia pilvuką, suspaudžia klubus ir šlaunis.

Trikotažas pagamintas iš malonių natūralių audinių, todėl tinkamas nešioti kiekvieną dieną.

Kaip teisingai išrinkti koreguojanti trikotažą ir kokio suspaudimo lygio man reikėtų?

Koreguojantis trikotažas būna šių stiprumo lygio: švelnus, vidutinis, stiprus ir aukščiausias.

Švelnus lygis tinka nauduoti kasdien, labai gerai priglunda ir švelniai suspaudžia. Toks trikotažas skirtas palaikyti figūrą tonuse bei glotninti oda.

Vidutinis lygis su minimaliu suspaudimu tinka, jeigu turite pakankamai gerą figūrą be viršsvorio, bet norite patempti ir išryškinti savo tobulas formas. Toks apatinis trikotažas būna iš stangraus audinio, kas dar labiau pabrėžia Jūsų moteriškumą, palaiko raumenų tonusą. Dauguma nuotakų renkasi būtent tokį trikotažą. Jo didžiausias privalumas – neslystantis, kvėpuojantis, tobulai priglundantis prie kūno ir švelniai suspaudžiantis trikotažas. Tobulas pasirinkimas jaunoms, žavioms moterims norinčios išryškinti privalumus.

Stipraus suspaudimo trikotažas padės suplonėti iki vieno dydžio. Jo išskirtinumas – pastiprintas stiprumas probleminėse zonose. Koreguojančio trikotažo antro stiprumo lygio  įvairovė labai plati nuo šortuku, diržų – korsetų, aukštų diržų, glaustinukių („bodžių), korsetų – gracijų, aukštintu liemeniu kelnaičių. Nuotakoms su itin plona suknele siluetui bei laikysenai patobulinti būtinai rekomenduojame koreguojanti trikotažą.

Aukščiausias suspaudimo lygis veikia kaip korsetas, stipriai suspaudžia ir koreguoja, net jeigu turite papildomų kilogramų. Liekninamasis trikotažas su trečiu lygiu būna labai įvairus – nuo tradicinių korsetų, bodžių, kelnaičių paaukštintų liemenių, šortukų iki gracijų. Tai pats populiariausias trikotažas, kurį renkasi apkūnesnės nuotakos ir žaviosios jų mamos. Juk svarbu, jog šventėje, nepakartojamai jaustųsi ir jūsa mama, anyta ar teta, todėl nepamirškite joms pasiūlyti pasinaudoti koreguojamo trikotažo teikiamais privalumais.

Moterys rašo atsiliepimus, laiškais išsako savo problemas ir galime daryti išvadą, kad koreguojantis trikotažas labai populiarus – beveik kiekviena moterys kada nors naudojo arba turi vieną iš išvardintų rūšių. Dažnai koreguojantį trikotažą perka lieknos, jaunos merginos norinčios patobulinti arba išryškinti figūros privalumus.

Naudokitės savo žavesiu bei nepamirškite mažų moteriškų paslapčių.

 

Straipsnis patalpintas http://www.isteku.lt/patarimai/nuotakos-aksesuarai/apatinis-trikotazas/kaip-issirinkti-tinkama-liekninanti-trikotaza-n320

Palikti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *