Kokybė

Visos mūsų prekės – tik iš ES Šalių. Kokybiški apatinio trikotažo audiniai atitinka visus standartus, visi modeliai išsiskiria patraukliu dizainu ir stipriomis figūrą koreguojančiomis savybėmis. Mes siūlome pačius populiariausius, visoje Europoje pripažintus modelius. Gauname daug atsiliepimų apie diržus po gimdymo, gracijas, bodžius ir darome išvadas, kuriuos siūlyti klientėms, o kuriuos reikėtų išimti iš pasiūlos. Mūsų politika labai aiški: mes siūlome kruopščiai atrinktą, kokybišką ir itin moterišką koreguojantį trikotažą už labai patrauklią kainą.

Apmokėjimas

Mes užtikriname apmokėjimo saugumą bei patikimumą. Neturite elektroninės bankininkystės? Ne bėda, galite mokėti grynaisiais kurjeriui.

Pristatymas

Prekes stengiamės pristatyti kuo greičiau. Nuolat tobuliname pristatymo greitį bei patogumą. Pats greičiausias pristatymo būdas – Omniva paštomatas arba LP Express terminalas: užsakius ir apmokėjus iš ryto, siunta atkeliaus į Jūsų pasirinktą terminalą per naktį ir jau kitą dieną vakare galėsite atsiimti siuntinį :) Patariame išbandyti greičiausią pristatymo būdą.

Pristatymo būdai:
  • Lietuvos Paštas (iki 5 d.d.) € 1.90
  • Omniva terminalas (iki 3 d.d.) € 2.90  Terminalų adresai -> sąrašas
  • LP Express Terminalas (iki 3 d.d.) € 3.10  Terminalų adresai -> sąrašas
  • Kurjeris (iki 2 d.d.) € 4.90
  • Mokant kurjeriui grynais (iki 2 d.d.) € 7.90
  • Siuntimas į užsienį € 10.90

Grąžinimas / Keitimas

Pirkėjas turi teisę grąžinti prekę, jei ji nekokybiška arba prašyti nekokybišką prekę pakeisti. Tereikia parašyti mums el.paštu info@elady.lt ir mes susisieksime su Jumis. Prekės gali būti grąžinamos tik adresu, kurį nurodys Pardavėjas.

Kokybės trūkumų neturintis produktas, išskirtiniais atvejais, gali būti keičiamas, tačiau šis punktas neprivalomas dėl to, kad apatinis trikotažas pagal LR teisės aktus yra negrąžinamas ir pagal higienos normas nekeičiamas. Jeigu, Pardavėjo sutikimu, prekė keičiama, svarbu, kad:  prekė nebuvo matuota, būtų originalioje pakuotėje, su etiketėmis.  

Prekės grąžinimo/keitimo išlaidas apmoka Pirkėjas.

Jeigu turite pastebėjimų arba kitokių nesklandumų dėl dydžio, struktūros, modelio, kviečiame konsultuotis el.paštu info@elady.ltTikimės, kad išeitį visada rasime kartu :)

Iš viso užsakymų

Patenkintų klientų

Apsilankymų per mėnesį

Esu ištikima pirkėja, pirkau 2 dalykus ir likau labai patenkinta bodžiu bei korsetu po gimdymo. Džiaugiuosi, kad atradau Jus.

Laima
Dvėjų vaikų mama

Ačiū už patarimus ir konsultaciją dėl dydžio, abejojau būtent dėl dydžio, bet be reikalo jaudinausi, dydžiai atitinka dydžių lentelę. Taip pat labai dėkoju už išsamią konsultaciją dėl aukšto diržo po gimdymo.

Silvija
Vilnietė

Ieškojau pėdkelnių dėl varikozinių venų išsiplėtimo ir radau visai tinkamą man variantą, kokybės ir kainos atžvilgiu. :) Juodos spalvos pėdklenės tiesiog tobulos.

Lilia
Klientė

Dirbame daugiau nei 5 metai ir esame savo srities profesionalai Parašykite mums!