Formuojame kūno linijas pagal figūros tipus

Kokybiškiems koreguojantiems apatiniams nėra svarbus Jūsų figūros tipas, bet labai svarbus teisingas modelio pasirinkimas, formuojant kūno linijas.

Moters figūra traukia dėmesį trejomis pagrindinėmis zonomis: krūtine, liemeniu, klubais. Norėdamos nustatyti savo kūno tipą, pirmiausiai įvertinkite šitų zonų proporcijas. Kiekviena moteris yra unikali, jos kūnas – nepakartojimas. Bet, ko gero, kiekviena galės priskirti  save prie vieno iš šitų, bendrai priimtų, 5 figūros tipų: smėlio laikrodis, kriaušė, obuolys, apverstas trikampis, stačiakampis.

Pavyzdžiui, moteriai, turinčiai „smėlio laikrodžio” formas, kai pečiai ir klubai yra maždaug panašių proporcijų, o liemuo –  plonas, tikslas būtų išryškinti privalumus – pabrėžti krūtinę ir liemenį.  Jums padės gracijos ir bodžiai, kurie puikiai pakelia biustą ir pabrėžia liemenį.

Moterims su „kriaušės“ figūros tipu rekomenduojame atkreipti dėmesį į biustą – padidinkite jį, išsirinkdamos gerai pakeliančią liemenėlę. Jūsų apatinė kūno dalis yra platesnė, todėl maskuokite šlaunis ir klubus su liekninamaisiais šortukais, kurie ne tik formuoja, bet ir masažuoja, gerina kojų kraujotaką, kas tik į naudą.

Obuolio“ figūros tipo moterims patariame išryškinti liemenį, o tai greitai pasieksite su įvairiais diržais, kelnaitėmis su korsetu, gracijomis. Tinka viskas, kas stipriai suspaudžia ir formuoja ploną siluetą.

Apversto trikampio“ figūros tipui, kai piečiai ir krūtinė yra platesni, o dubuo ir šlaunys – siauroki,  www.elady.lt rekomenduoja, nukreipti dėmesį nuo piečių į dailų biustą, taip pat pabrėžti liemenį ir tai galite pasiekti įvairių korsetų ir gracijų, kurie vizualiai suplonina liemenį, pagalba.

Jei Jūsų pečiai, liemuo ir šlaunys panašaus pločio, Jūsų tipas – „stačiakampis“ arba „lenta“. Koreguojantis trikotažas turėtų padėti vizualiai sukurti patrauklias kūno linijas. Būtent Jums puikiai tiks  liemenėlės ir kelnaitės vadinamos dar push-up, kurios silikoninių įklotų pagalba, suteikia apvalumą norimoms vietoms.

Svarbu prisiminti, kad niekas nepastebės, Jūsų koreguojančių apatinių, užtat visi atkreips dėmesį į Jūsų nepriekaištingą figūrą.

 

Linkėjimai,

elady.lt komanda

Palikti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *