Diržų po gimdymo nauda

Daugelis pagimdžiusių mamyčių atsiduoda naujagimio priežiūrai ir visiškai pamiršta savo reikmes. Jau nekalbama apie tai,kad nėra laiko pažiūrėti filmą ar paskaityti mėgstamą knygą. Gyvendamos vaikiuko ritmu jos pamiršta,ar tiesiog nespėja, pasirūpinti sveika mityba ir savo išvaizda. Kad kūno svoris gerokai viršija leistinas ribas,jos pamato tik tada,kada reikia grįžti į darbą arba įlysti į savo ankstesnį,labai mėgtą, rūbą. Deja, tokioms mamytėms prasta žinia – praėjus keliems metams po gimdymo atgauti buvusias kūno formas yra begalo sunku. Vertėtų susigriebti vos pagimdžius. 

Puikiai žinome, kad ne vieną moterį ištinka šokas,kad po gimdymo pilvas liko beveik toks,koks buvo nešiojant kūdikėlį. Bet tai NORMALU,juk išsitempę audiniai ir oda negali akimirksniu grįžti į buvusias formas. Labai naudingas dalykas ką tik pagimdžiusioms moterims yra specialus diržas ar korsetas. Jį galima,netgi būtina, dėtis jau kitą dieną po gimdymo ir rekomenduojama dėvėti 2-4 mėnesius. Diržas puikiai aptempia pilvą, palaiko pilvo raumenis, taip pat padeda įveikti nugaros nuovargį ir skausmus. Jį dėvint audiniai į pirminę padėtį grįžta 2-3 kartus greičiau. 

ELADY asortimente yra daugiau nei 10 rūšių diržų bei korsetų. Kiekviena mamytė gali rasti sau labiausiai patinkantį ir tinkantį variantą. Po cezario pjūvio tinkamas prailgintas korsetas ar diržas . 

Aktyvioms,sportuojančioms – diržas su prilaikančiomis petnešėlėmis ar kelnaitėmis 

Stiprūs ir labai formuojantys elastiniai diržai – vieni populiariausių,nes suvaržymas yra stipresnis, todėl greičiau atsistato pilvo raumenys, palaikoma taisyklinga laikysena.

Orui pralaidūs diržai ypač tinka vasarai,elastinė medžiaga suteikia galimybę individualiai pritaikyti diržą prie kūno formų,nevaržo judesių. 

Visi elady.lt turimi diržai užsegami kabliukais ir turi po tris jų eiles, todėl galima pačioms reguliuotis turimo diržo užsegimus ir nesijaudinti dėl dydžio, nes jis prisitaikys prie Jūsų lieknėjančios figūros. 

Šiuo metu, diržams po gimdymo, taikomos itin patrauklios kainos. https://elady.lt/kategorija/dirzai-po-gimdymo/

Taigi, mielosios, pasirūpinkite savo sveikata ir grožiu!!! 

Su meile elady.lt

 

Palikti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *