Besiūliai apatiniai – vasaros garderobo numeris # 1

Nenumaldomai artėja šiluma ir su ja išsvajotas bei ilgai lauktas vasaros sezonas. Šiltąjį sezoną kiekviena moteris trokšta jaukių, sodrių ir žaismingų spalvų, todėl ir drabužius renkasi šviesių ar egzotiškų atspalvių, puošiasi lengvais audiniais, stilingomis suknelėmis ar kelnėmis. Toks vasariškas stilius suteikia moterims romantiško žavesio ir seksualumo, tačiau reiktų nepamiršti, kad vasariniame garderobe turėtų būti ne tik suknelės. Nuo senų laikų ypatingai svarbia garderobo dalimi laikomas apatinis trikotažas.

Nors kiekvienais metais vis keičiasi apatinio trikotažo tendencijos, tačiau jam reikalavimai išlieka tie patys: itin maloni ir kokybiška medžiaga, nepakartojamas komfortas bei unikalus dizainas. Jeigu norite, kad karštų vasaros dienų ar Jūsų seniai suplanuotų atostogų neapsunkintų netinkamai pasirinktas apatinis trikotažas – lazeriu pjauti „Laser cut“ besiūliai apatiniai yra idealus pasirinkimas ir neatsiejama šiuolaikinės moters garderobo dalis!

Elady.lt specialistai siūlo plačiau susipažinti su besiūliu apatiniu trikotažu ir įsitikinti, kad ši trikotažo kategorija turi vien teigiamų pusių:

– Lazeriu pjauti apatiniai pagaminti nenaudojant storų siūlių ar sujungimų, todėl yra itin lygūs ir idealiai prisiderinantys prie odos;

– Apatinių kraštų linijos nesimato po drabužiais;

– Apatinių medžiaga itin kokybiška, todėl po pirmo skalbimo nesikeičia jų dydis: apatinukai nesusitraukia ir neišsitampo;

– Apatiniai su paaukštintu liemeniu turi lipnias silikonines juosteles, todėl tvirtai laikosi ir nesmunka;

– Nepastebimi po drabužiais;

– Įvairių modelių ir spalvų;

– Apatiniai turi korekcijos lygį, todėl modeliuoja siluetą.

Naujausios technologijos leido pagaminti apatinius lazerio pagalba. Lazerinis medžiagos pjovimas vis populiarėja. Taip apdorojamas audinys yra besiūlis, puikiai priglundantys prie odos, o lazerio spindulys pjovimo metu „užsandarina“ kraštus, taip panaikindamas jų nuspurimą, todėl tokie apatinukai yra itin kokybiški.

Anželika Šreder – koreguojančio trikotažo ekspertė – išskiria keletą besiūlių apatinių rūšių:

  • formos;
  • Paprastos kelnaitės;
  • Paaukštintos kelnaitės;
  • Paaukštinti stringai;
  • Aukštos kelnaitės iki krūtinės.

Visą kelnaičių asortimentą rasite el. parduotuvėje www.elady.lt. Visi modeliai turi korekcijos lygį, tačiau tai nereiškia, kad tokie apatinukai tinka tik moterims, norinčioms patobulinti savo figūrą ar paslėpti jos trūkumus. Koreguojantys apatinukai žymiai geriau laikosi ir jų medžiaga gerokai elastingesnė. Tokie apatiniai taip pat dailina figūrą: pakelia užpakaliuką, modeliuoja sėdmenis, liemenį, apspaudžia pilvuką bei lieknina siluetą.

Besiūlį apatinį trikotažą rekomenduojame išbandyti visoms save mylinčioms moterims! Garantuojame, kad mūsų minėtas „Laser cut“ kelnaičių modelis taps neatsiejama Jūsų asmeninio stiliaus dalimi, o kartu ir vasaros garderobo „Must have“!

Norinčias įsitikinti besiūlių apatinukų kokybe bei išskirtinumu, taip pat patogiai išsirinkti idealiai tinkamą dydį, siūlome apsilankyti mūsų naujoje firminėje Elady.lt parduotuvėje, Pamėnkalnio g. 5 (įėjimas per saloną „MYDAY“), Vilniuje.

http://www.manosveikata.lt/lt/temos/grozio-formule-salonai/besiuliai-apatiniai-vasaros-garderobo-numeris-1

2 replies on “Besiūliai apatiniai – vasaros garderobo numeris # 1

Palikti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *