Atvirai apie liekninantį trikotažą

Sveikos mergaitės! Papasakosiu savo patirtį apie koreguojantį trikotažą.

Visada buvau tokios nuomonės, kad man tikrai to niekada neprireiks, o jeigu ir reikės greito rezultato, tai pasportuosiu, pasilaikysiu dietos ir viskas savaime susitvarkys. Be abejo, moterys, kurios turi valios ir svarbiausiai skiria pakankamai laiko sau ir savo sveikatai – mane labai žavi. Tačiau, ko gero aš ne tokia, man reikia greito ir akivaizdaus rezultato čia ir dabar. Taip atsitiko ir su savo figūros korekcija. Mane labai netikėtai viduryje žiemos pakvietė į iškilminga pokylį. Kaip ir visos – neturiu nei naujos suknelės, nei reikiamų batų, nei apatinio trikotažo, o ką jau kalbėti apie sportą ar trijų parų nevalgymą. Nusipirkusi naują suknelę, batelius, delninukę, nusprendžiau įsigyti ir koreguojančius figūrą apatinukus su tango formos kelnaitėmis. Juos užsidėjus pasakyti, kad patiko negaliu – aš juos tiesiog įsimylėjau! Pradžioje man pasirodė labai maži, tačiau kuomet juos pasimatavau – figūra akimirksniu tapo grakštesnė: pilvukas dailiai prisispaudė, užpakaliukas pasikėlė, liemuo išryškėjo ir aš pati pasitempiau bei jaučiausi nepriekaištingai. Pernelyg didelio suspaudimo nejutau, nes dydį pasirinkau tinkamą, tačiau pati figūra atrodė tobula. Niekada nebūčiau pagalvojus ir juolab patikėjus, kad pati pirma patirtis ir dar tokia skubota, man taip patiks!

Jeigu ir Jūs neturite pakankamai daug laiko ilgam darbui sporto salėje ar drastiškoms dietoms, o tobulos figūros reikia dabar pat, puiki išeitis – koreguojantis trikotažas. Jo tikrai nereikia bijoti, nes šių laikų koreguojantis trikotažas pagamintas iš itin kokybiškų medžiagų ir atrodo be galo patraukliai.

Iš patirties galiu teigti, kad koreguojantis trikotažas – tai grožio, patogumo ir elegancijos derinys, užtikrinantis ne tik dailią išvaizdą, bet ir puikią savijautą.

Palikti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *