Apie mus rašo populiarioji blogerė Grožio Blogas/ Beauty Blog: Kūno papuošalas – braletės petnešėlės Zoey iš Elady.lt

Šiuo metu įvairūs kūno papuošalai, braletės, čokeriai yra itin populiarūs.

Turbūt maža dalis merginų dar jų neturi, tačiau daugumos stalčiuose tikrai atrasime vieną ar kitą papuošalą. Aš esu ne išimtis.

Man labai patinka šie dalykėliai, mielai juos dėviu ir tikrai manau, kad jie pagyvina įvaizdį ir leidžia eksperimentuoti su vis naujomis outfitų galimybėmis.

 

Elady puslapį aš atradau, kai ieškojau diržo po gimdymo ir akį užkabino būtent petnešėlės. Vieną prigriaubiau ir sau.:) Ar atspėsit kurią?:)

 

Elady siūlo labai daug variantų bei modelių, tačiau aš pasirinkau petnešėles, kurias galėčiau pritvirtinti prie savo bet kokio mėgiamo liemenuko.

Kartą teko pirkti panašaus pobūdžio liemenėlę kitoje parduotuvėje prie kurios jau buvo pritvirtintos petnešėlės ir kurių nebuvo galima nuimti. Žinokite tuomet labai nusivyliau pačio liemenuko kokybe, man jis buvo tiesiog nepatogus, todėl šį kartą verčiau renkuosi petnešėles atskirai, kad galėčiau patogiai jas dėvėti. llgai rinkausi ties pačiu modeliu, nes visi tokie gražūs bei įdomūs.

Galiausiai sustojau ties petnešėlėmis – Zoey. Bent jau man, petnešėlės gražiausiai atrodo ant kūno, tačiau labai daug kas jas dėvi ir ant rūbų, čia jau kaip jums labiau patinka. :) Spalvą išsirinkau , žinoma, juodą, kadangi tai pati universaliausia spalva, kuri neliks nepanaudota. Džiugina ir tai , kad petnešėlių dydis universalus bei reguliuojamas, todėl nereikia kvaišinti sau galvos su dydžiais bei išmatavimais.

Apart juodos spalvos petnešėles galima rasti raudonos, baltos, kūno spalvos. Petnešėlių storiai skiriasi, aš pasirinkau plonesnių petnešėlių variantą, tačiau jei mėgstate kiek storesnius, rasite ir tokius. Outfitai su petnešėlėmis dar bus, tačiau jau po to , kai liksiu be pilvuko. :)

Apžvalgą kviečiame skaityti čia ->>>  http://grozioblogasbeautyblog.blogspot.lt/2017/07/kuno-papuosalas-braletes-petneseles.html


Elady.lt  bralečių petnešėlių asortimentas ->>> https://elady.lt/kategorija/seksualus-liemenukai-bralette-bralete-kuno-papuosalai-cokeriai/

Palikti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *