Apie mus rašo populiari blogerė akvedukas.lt: Kalėdinės dovanos iš elady.lt

Artėjant šventėms, noriu su Tavimi pasidalinti parduotuve, kurioje tikrai rasi, ką padovanoti sau ar geriausiai draugei. Renkuosi šiuos du adresatus, kadangi dovanodama apatinį trikotažą mažiau pažįstamam žmogui, gali jį labiau nuliūdinti, negu pradžiuginti.

Aš drąsiai jaučiuosi gaudama tokias dovanas iš mamos bei draugių, o ir pati grįždama iš Amerikos merginoms rinkau ne kosmetiką, o VS apatinius. Na, bet ne apie tai aš… Šiandien noriu Tau papasakoti apie man atradimu tapusią parduotuvę (tiek internetinę, tiek fizinę) – elady.lt

Užsukusi į parduotuvę buvau supažindinta su visu asortimentu, o ir išsirinkau kai ką sau. Taigi, noriu su Tavimi pasidalinti trumpa apžvalga bei pastebėjimais.

Priemonės pasirodė be galo tvirtos bei elastingos, todėl iš pradžių pagalvojau, kad tai puikus būdas paslėpti Kalėdinį (mano atveju ir prieškalėdinį) pilvuką. Žinoma gali juos taip ir naudoti, bet ten dirbusios merginos man apie šias gracijas bei korsetus papasakojo plačiau. Jos minėjo, kad korsetai puikiai pasitarnauja moterims po gimdymo (tiek natūralaus, tiek cezario pjūvio), kadangi padeda prilaikyti į savo formas grįžtantį pilvuką bei apsaugoti po cezario likusį pjūvį. Nujaučiu, kad išaušus tai dienai, dar kartą priminsiu apie Elady.lt parduotuvę.


Liekninantys apatiniai

Tai tie patys korsetai bei gracijos, kurie skirti formuoti liemenį bei pilvuką bei apatiniai, kurie daugiau dėmesio skiria užpakaliukui bei šlaunims. Turbūt daugiau ir nereikia pasakoti, pamatysi pati. Tiesa, esu mėginusi koreguojančius šortukus, kurie tapo nepakeičiami nešiojant sukneles, kadangi galėjau pamiršti tą stresą dėl vėjo keliamo sijono (o ir šiaip patogu).


Gracijos, bodžiai, korsetai

Jie skiriasi nuo apatinių tuo, kad formavimas kyla į viršų – iki krūtinės. Nelabai ką galiu pakomentuoti, kadangi pati nesu su tuo susidūrusi, bet Salomėjos iš venividi.lt apžvalga apie graciją buvo nereali!


Besiūliai apatiniai

Va šitoj vietoj aš ir išsilydžiau. Mano kolekcijoje – tikrai ne vieni ir ne du besiūliai apatiniai, kurie puikiai tinka nešiojant sukneles ar kitus plonesnio audinio rūbus. Kita vertus, tai pirmieji apatiniai, kurių medžiaga – išties tvirta. Tokia tvirta, kad galėčiau sakyti, jog primena korseto medžiagą. Iš esmės, tai puikus sprendimas, kadangi apatinių nesimato, o jie lengvai formuoja sėdmenis. Dėka to, iš karto atrodai truputį laibesnė bei tiesesnė (sunku paaiškinti, kaip tai susiję su tiesia stovėsena, bet apatiniai tarsi prideda pasitikėjimo ir nosis staiga pakyla).
Be galo graži apatinių forma. Paprasti, banguotais kraštais. Nesitaiko į tuos super seksualius apatinius (apie juos gali paskaityti žemiau, nuorodą palikau), bet atrodo estetiškai bei gundančiai.

Skalbiau. Ir tikrai ne rankomis, o skalbimo mašina. Truputį nerimavau, kadangi pagalvojau, kad medžiaga gali tapti mažiau elastinga ar panašiai. Ir visgi… išbandymą skalbimo mašina atlaikė puikiai, vis dar – kaip nauji!

 

 

Be to, pastebėjau nerealią naujieną elady.lt asortimente – braletes. Pasirinkimas – vienas gražiausių kada matytų (nei kiek nejuokauju). Nujaučiu, kad jeigu laimėčiau aukso puodą, pinigus investuočiau būtent čia. Žiauriai mėgstu apatinius ir esu lengvai nuo jų priklausoma. O dabartinė bralečių mada, nori to ar ne, paliečia praktiškai visas apatinių maniakes.

Parašė: Greta, 2016 12 06

Straipsnį rasite: http://akvedukas.blogspot.lt/2016/12/eladylt-koreguojancio-trikotazo.html

Palikti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *