Sveikas Pasauli!

Susipažinkime! Mes –  el. parduotuvė ELADY.lt  savo klientų ratui siūlanti apatinį trikotažą, kuris turi stiprių koreguojančių savybių. Tai apatinis trikotažas tiek besilaukiančiom, tiek pagimdžiusiom ir be abejo toms, kurios nori būti nepakartojamos. El.parduotuvėje galite rasti:

  • po gimdymo:korsetai, diržai, kelnaitės;
  • nėštukėms:diržai, kelnaitės;
  • liekninantys/koreguojantys:gracijos, bodžiai, triko, korsetai, kelnaitės, pėdkelnės, šortai;
  • ir kt.

Labai didelį dėmesį skiriame būtent koreguojančiam, palaikančiam, liekninančiam, glotninančiam trikotažui po gimdymo. Specialiai atrenkame pačius patogiausius ir efektingiausius modelius, kad moterys po gimdymo nesijaudintų, ar atsistatys figūra, ar tikrai pajus teigiamą apatinių poveikį. Konsultuojamės su profesionalais- akušerėmis, gydytojais dėl formuojančių drabužių poveikio, nešiojimo trukmės bei būtinumo.

Dirbame šioje srityje jau daugiau kaip 5 metai. Nuo pat įkūrimo stengiamės, kad mūsų klientės jaustųsi pačios gražiausios.

Drąsiai rašykite mums elektroniniu paštu info@elady.lt, parduotuve@elady.lt arba www.facebook.com/elady.lt o mes – pasidalinsime patirtimi ir su Tavimi.

Linkėjimai

Užsakymų per mėnesį

Gaunamų el.užklausų per mėnesį

Patenkintų klientų

Teigiamų komentarų

Prekių paskirstymas procentaliai

Kompresinės pėdkelnės 7%
Šortukai 10%
Besiūliai apatiniai 12%
Kelnaitės aukštu liemeniu 13%
Korsetai, Gracijos, triko, bodžiai 20%
Diržai nėščioms ir korsetai po gimdymo 38%

ELADY.lt komanda nuolat stengiasi pasiūlyti kuo daugiau naujovių koreguojančio trikotažo asortimente. Kruopščiai stebime naują produktą, jo pardavimus bei atsiliepimus apie jį. Domimės užsienio rinkomis, nebijome eksperimentuoti ir siūlyti dar visai nematytų dalykų. 

Asortimento įvairovė