Apatiniai aukštu liemeniu: nuo stipriai modeliuojančių iki itin patrauklių!

Kiekvienos moters figūra yra unikali ir labai skirtinga. Tam, kad atrodytume stilingos, pasitempusios ir pasitikinčios savimi – būtina tinkamai išsirinkti drabužius, kuriais išryškinsite savo silueto privalumus.  Tačiau kaip užmaskuoti atsikišusį pilvuką, apvalesnius klubus ar kitus figūros trūkumus? Šį klausimą Jums padės išspręsti lengvas, malonus, gražus ir patogus formuojantis trikotažas – apatiniai paaukštintu liemeniu.

Daugiau nei tris metus su liekninančiu trikotažu dirbanti ekspertė Anželika Šreder pastebėjo, kad moterys, kurios renkasi koreguojantį trikotažą, nebūtinai yra apkūnios. Tik artėjant kokiai nors ypatingai progai, jos nori šiek tiek pakoreguoti savo figūrą, sumažinti pilvo apimtis, paslėpti raukšleles ir pagražinti moterišką siluetą, kad tą dieną atrodytų nuostabiai.

Taigi, kaip apatiniai aukštu liemeniu klasifikuojami, kuo skiriasi, kurie stipriausiai modeliuoja ir kaip išsirinkti tinkamiausią iš gausaus asortimento – visus šiuos Jums rūpimus klausimus trumpai ir aptarsime su koreguojančio trikotažo eksperte – Anželika Šreder.

Labai stipraus suspaudimo apatiniai aukštu liemeniu

Moterims dažnai problemų sukelia po aptempta suknele atsikišęs pilvukas ir odos nelygumai. Būtent apatiniai aukštu liemeniu turi 100% suspaudimo lygį, o tai garantuoja gražiai suformuotą pilvuką, dailiai prigludusią odą ir keliais centimetrais pakoreguotus klubų šonus. Tokie apatiniai ne tik padeda paslėpti tai, ko turite per daug, bet ir be jokių varginančių pastangų pasijusti šimtą kartų patrauklesne!

Visi asortimente esantys modeliai turi silikono juostelę, kuri idealiai prilaiko koreguojančius apatinius, neleidžia jiems smukti ar raitytis.

FORMUOLANCIOS AUKSTU LIEMENIU KELNAITES SIMPLY SEKSUALUS FIGURA FORMUOJANTYS APATINIAI AUKsTU LIEMENIU IMPRESS dream kelanites www.eady.lt

Lygaus, tampraus ir slydaus audinio apatiniai aukštu liemeniu, turintys stiprų suspaudimo lygį

Šie apatiniai turi 75% suspaudimo lygį, todėl su jais jausitės itin komfortiškai. Prie tokio suspaudimo labai greitai priprantama, jis nevaržo judesių ir neleidžia jausti diskomforto. Tokie apatiniai tobulai suformuos liemens  bei klubų šonus ir padailins pilvo sritį. Jūsų patogumui, visi mūsų siūlomi apatiniai apačioje turi du kabliukus. Taip pat gamintojai siūlo stringų formos apatinius, kurie ypač populiarūs po proginėmis suknelėmis.

KOREGUOJANCIOS AUKSTU LIEMENIU KELNAITES LOVE mitex023119-Edit feel powder pink Korsetas Tummy String Silicon blta3

Koreguojantys besiūliai aukšto liemens apatiniai „Laser Cut

Tokie lazeriu pjauti ir korekcijos lygį turintys apatiniai itin populiarūs tarp nuotakų, ir, žinoma,  ne tik po vestuvine suknele. Esant bet kokiai išskirtinei progai, šie prabangūs apatiniai prispaudžia pilvuką, suformuoja šonus, padailina figūrą, o dėl besiūlės medžiagos ir lazeriu pjautų kraštų – išlieka nepastebimi! Medžiaga itin kokybiška, gan stora, turinti korekcijos lygį, neslystanti ir suformuojanti puikų siluetą!

BESIULIS KORSETAS L01 BESIULES KELNAITES PAAUKŠTINTU LIEMENIU Laser Cut L02 1 BESIŪLĖS KELNAITĖS STRINGAI Laser Cut L04 1

Apatiniai aukštu liemeniu su koreguojančiu korsetu

Moterims, kurioms patinka korsetai ir kurios nori kuo stipresnio suspaudimo efekto, siūlome apatinius su korseto įsiuvais. Toks korsetinis diržas ne tik palaikys dailias, lieknas kūno linijas bet kokioje situacijoje, bet ir formuos taisyklingą laikyseną. Dar vienas didelis privalumas – mūsų siūlomi apatiniai yra besiūliai „Laser Cut“, taigi po dailia apranga jų nesimatys.

44 mitex elitev stringai Kelnaitės - korsetas Push–up Magic Slim Control nr. 03006 nr6 white

Kelnaičių aukštu liemeniu pas mus rasite gan platų asortimentą ir modelių įvairovę, tačiau visi jie yra klasifikuojami būtent pagal šiuos punktus. Šie apatiniai yra nepakeičiami, kai norite atrodyti nepriekaištingai: jie veikia greitai ir efektyviai, tinka kiekvienai figūrai, nevaržo judesių ir yra komfortiški, jų nereikia matuoti (kaip pvz.: gracijų) ir apatinukai yra itin gražūs bei seksualūs!

Linkime išsirinkti Jums geriausią ir efektyviausią modelį! Jeigu turite klausimų, drąsiai mums rašykite info@elady.lt

1 replies on “Apatiniai aukštu liemeniu: nuo stipriai modeliuojančių iki itin patrauklių!

  • Irina

    Būtų gerai, kad tie formojantieji „šortukai|’ butų ne M ar L dydžio, o tikrai tiems kuriems labiausiais yra reikalingos – moterims tutintiems virš XL.

    Atsakyti

Palikti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *