Asmeninė patirtis: aš ir formuojantys apatiniai! Pasidalink ir Tu!

Dalinamės nuoširdžia klientės Elijos istorija apie kovą su viršsvoriu ir koreguojančio trikotažo stebuklus ❤

Sveiki, norėčiau pasidalinti savo patirtimi su Jumis ir kitomis moterimis, kurios dėl tam tikrų įsitikinimų ar galimybių stokos, nepasinaudoja formuojančio trikotažo stebuklais.

Prisistatysiu – esu trisdešimtmetė, gyvenanti viename didžiausių Lietuvos miestų, ištekėjusi, tačiau vaikų neturiu. Visą gyvenimą buvau liekna, tačiau maždaug prieš trejus metus vienas kitas papildomas kilogramas pradėjo badyti akis, bet ties tuo nesustojau, vieną dieną pasisvėrusi supratau, kad ne vienas kitas, o gera dešimtis su kaupu. Dar pridursiu, mano ūgis 158 cm, o s

vėriau savo zenite net 62 kg. Mano ūgiui tai labai labai daug! Bandžiau sportuoti, bet, pačios žinote kaip būna… „nuo pirmadienio”, „šiandien labai pavargau”, „geriau rytoj”…taip ir „atžiemojau”, ir savo vestuvių sulaukiau su tuo turtu! Žinoma, prieš vestuves nemažai kilogramų nukrito, stresas, rūpestis, paruošiamieji darbai padarė savo, tačiau besibaigiant vasarai – kilogramai vėl sugrįžo. Liūdna ir graudu!

 

Praėjusį rudenį pakeičiau darbą, įsigijau koreguojantį bodį-graciją Forming Silhouette, jį dėvėjau kasdien, kadangi jis nėra labai labai stiprios korekcijos, man su juo, pirma, buvo šilčiau, antra, atrodžiau geriau, trečia – patikėsite, ar ne, visą šaltąjį periodą nuolat po gracija prispaustas pilvas kažkokiu stebuklingu būdu sumažėjo. Taip pavasario sulaukiau net 7 kg lengvesnė! Žinoma, tam padėjo ir šiek tiek sureguliuota mityba, ir aktyvesnis gyvenimo būdas, bet nuopelnų šis bodis nusipelnė ne ką mažiau, nes pradžioje man jis padėjo jaustis daug gražesne bei lieknesne, įsispraudus į mėgstamą suknelę, o vėliau – siekti taip atrodyti be formuojančių apatinių. Vėliau įsigijau kitą, mažesnio dydžio graciją su kaušeliais Ideal Silhouette, kurią dėviu iki šiol, nors numesti kilogramai nesugrįžo, bet įpratau juos dėvėti ir atrodyti tobuliau :)

Dalinuosi savo patirtimi tam, kad ir kitos moterys nebijotų išbandyti figūrą formuojančių apatinių, kad nebijotų pasidalinti savo patirtimi ir įspūdžiais! Juk kaip kitaip kitos moterys sužinos, jei mes, nešiojančios koreguojančius apatinius tylėsime, nepasidalinsime ir nepapasakosime savo istorijų!”

 

Visas mūsų mylimas klientes taip pat kviečiame pasidalinti savo istorijomis, juk taip svarbu išsipasakoti ir tuo pačiu įkvėpti kitas moteris!

Tai galite padaryti komentaruose ties įrašu mūsų Facebook profilyje arba el. paštu info@elady.lt, parduotuve@elady.lt.

Jei pageidausite, išsaugosime Jūsų anonimiškumą 

Labai laukiame Jūsų istorijų!

Palikti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *